تاریخچه گروه فیزیولوژی و فارماکولوژی:

گروه آموزشی فیزیولوژی یکی از قدیمی‌ترین گروه‌های آموزشی در دانشگاه علوم پزشکی لرستان است و فعالیت ‌آموزشی خود را از سال 1372 تقریباً همزمان با تأسیس دانشکده پزشکی آغاز کرد. در ابتدا این فعالیت منحصر به آموزش دانشجویان رشته پزشکی و پرستاری و مامایی بود ولی با تأسیس دانشکده‌های دیگر دانشگاه علوم پزشکی، فعالیت آموزشی گروه نیز توسعه پیدا کرد. در حال حاضر اعضاء هیات علمی این گروه تدریس دروس فیزیولوژی دانشجویان در کلیه رشته های دانشگاه را عهده دار می‌باشند.

دوره دکترای پژوهش محور فیزیولوژی از سال 1392 به تعداد 2 نفر و  دوره کارشناسی‌ارشد فیزیولوژی از سال 1393 در گروه با تعداد 4 دانشجو راه اندازی گردیده است و تاکنون در مجموع 35 نفر دانشجو مقطع کارشناسی ارشد  گروه در این دانشکده پذیرفته شده که تعداد 15 نفر از آنان تاکنون فارغ التحصیل شده است. در حال حاضر 7 نفر عضو هیات علمی دارد که شامل 2 نفر دانشیار ،2 نفر استاد ، 3 نفر استادیار و  همچنین دارای یک کارشناس آزمایشگاه می باشد.

سوالات متداول

آدرس سالن آزمون الکترونیکی دانشکده پزشکی کجاست؟

طبقه زیرزمین- راهروی سمت بوفه- انتهای راهرو- سالن آزمون الکترونیکی دانشکده پزشکی

آدرس سامانه آزمون الکترونیکی دانشکده پزشکی چیست؟

آدرس URL سامانه Exam.lums.ac.ir  می باشد

آدرس IP نیز 192.168.32.20 می باشد

ضمنا عزیزانی که از وای فای دانشگاه (pardis) استفاده میکنند حتما داده گوشی خود را خاموش کرده و تنها با وای فای وارد شوند و آدرس سامانه را بصورت دستی در نوار مرورگر خود بزنند.

نحوه ورود به سامانه آزمون الکترونیکی چگونه می باشد؟

جهت شرکت در آزمون پیش رو بعد از ورود به سامانه آزمون الکترونیکی «نام کاربری» و «رمز عبور» خود را وارد کرده و سپس کد امنیتی نمایش داده شده را بنویسید و «ورود به آزمون» را بزنید.

چگونه از نتایج آزمونهای برگزار شده در سامانه آزمون الکترونیکی باخبر بشیم؟

جهت نمایش نمره بعد از ورود به سامانه آزمون الکترونیکی «نام کاربری» و «رمز عبور» خود را وارد کرده و سپس کد امنیتی نمایش داده شده را بنویسید و «ورود به پنل کاربری» را بزنید.

offer
انتقادات
و
پیشنهادات