تاریخچه گروه
گروه بیوشیمی یکی از قدیمی ترین گروه های دانشگاه علوم پزشکی لرستان است که فعالیت آموزشی خود را تقریبا از سال 1374 یعنی همزمان با تاسیس دانشکده پزشکی آغاز کرد. در ابتدا فعالیت گروه منحصر به آموزش دروس شیمی و بیوشیمی دانشجویان رشته پزشکی، پرستاری، علوم آزمایشگاهی، مامایی و بهداشت بود ولی با توسعه و تاسیس دانشکده های دیگر، فعالیت آموزشی گروه نیز توسعه پیدا کرد. در حال حاضر این گروه دارای 11 عضو فعال شامل ﺑﻮده ﻛﻪ ﺷﺎﻣﻞ 7 ﻧﻔﺮ ﻫﻴﺎت ﻋﻠﻤﻲ، علاوه بر مربیان خبره بعنوان کارشناس آزمایشگاه ﻣﻲﺑﺎﺷﺪ.
در سال 1392 در این گروه راه اندازی دوره کارشناسی ارشد بیوشیمی با پذیرش سه نفر علاوه بر پذیرش اولین دوره دکترای پژوهش محور بیوشیمی به تعداد 1 نفر صورت گرفت. 
 
 
 

سوالات متداول

آدرس سالن آزمون الکترونیکی دانشکده پزشکی کجاست؟

طبقه زیرزمین- راهروی سمت بوفه- انتهای راهرو- سالن آزمون الکترونیکی دانشکده پزشکی

آدرس سامانه آزمون الکترونیکی دانشکده پزشکی چیست؟

آدرس URL سامانه Exam.lums.ac.ir  می باشد

آدرس IP نیز 192.168.32.20 می باشد

ضمنا عزیزانی که از وای فای دانشگاه (pardis) استفاده میکنند حتما داده گوشی خود را خاموش کرده و تنها با وای فای وارد شوند و آدرس سامانه را بصورت دستی در نوار مرورگر خود بزنند.

نحوه ورود به سامانه آزمون الکترونیکی چگونه می باشد؟

جهت شرکت در آزمون پیش رو بعد از ورود به سامانه آزمون الکترونیکی «نام کاربری» و «رمز عبور» خود را وارد کرده و سپس کد امنیتی نمایش داده شده را بنویسید و «ورود به آزمون» را بزنید.

چگونه از نتایج آزمونهای برگزار شده در سامانه آزمون الکترونیکی باخبر بشیم؟

جهت نمایش نمره بعد از ورود به سامانه آزمون الکترونیکی «نام کاربری» و «رمز عبور» خود را وارد کرده و سپس کد امنیتی نمایش داده شده را بنویسید و «ورود به پنل کاربری» را بزنید.

offer
انتقادات
و
پیشنهادات