• 1403/03/05 - 07:42
  • - تعداد بازدید: 45
  • - تعداد بازدیدکننده: 45
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

هفتمین جلسه شورای پژوهشی دانشکده پزشکی مورخ 1403/02/30

1403-02-30
در هفتمین جلسه شورای پژوهشی سال 1403 دانشکده پزشکی مورخ سی ام  اردیبهشت به بحث و بررسی 6 پروپوزال دانشجویان رشته پزشکی با حضور دکتر علی بختیاری، دکتر مریم هرمزی، دکتر ناصر پژوهی، دکتر آزیتا ظفرمحتشمی، دکتر علی رشیدیان، دکتر مصطفی مرادی سرابی، دکتر جعفر رضاییان، دکتر زهرا حقیقتیان، دکتر مهدی بیرجندی، دکتر لیلا زارعی، دکتر علی شیخیان، دکتر صیاد خانی زاده، دکتر صمد نظرپور، دکتر حامداسمعیل لشگریان، در سالن جلسات دانشکده پزشکی به شرح ذیل پرداخته شد

·         پروپوزال مربوط به طرح تحقیقاتی دکتر  علیرضا مرادزاده  با عنوان " بررسی فراوانی کمبود ویتامین D و عوامل موثر بر آن در بیماران 2 تا6 سال مبتلا به یبوست عملکردی مراجعه کننده به درمانگاه گوارش بیمارستان شهید رحیمی در سال 1402" که موضوع پایان نامه دانشجویی حسن ترکاشوند می باشد در جلسه مطرح و با انجام اصلاحات تصویب شد.

·         پروپوزال مربوط به طرح تحقیقاتی دکتر  آرش کریمی  با عنوان " بررسی شیوع پنومونی بیمارستانی و عوامل موثر بر آن در بیماران ترومای ماژور بستری در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان شهدای عشایر در سال 1402" که موضوع پایان نامه دانشجویی امیرحسین همت می باشد در جلسه مطرح و با انجام اصلاحات تصویب شد.

·         پروپوزال مربوط به طرح تحقیقاتی دکتر  حمیدرضا شرکت العباسیه  با عنوان " بررسی اپیدمیولوژیکی ، علائم بالینی و آزمایشگاهی کودکان بستری به علت بروسلوز در بیمارستان های آموزشی کودکان خرم آباد از سال 1390لغایت1401" که موضوع پایان نامه دانشجویی هانیه حلاجی می باشد در جلسه مطرح و با انجام اصلاحات تصویب شد.

·         پروپوزال مربوط به طرح تحقیقاتی دکتر  امین حسنوند و دکتر بابک عبدالکریمی  با عنوان " بررسی فراوانی نسبی خود درمانی در بیماران مراجعه کننده به درمانگاه تخصصی بیمارستان شهید رحیمی و عوامل مرتبط با آن در خرداد و تیر 1403" که موضوع پایان نامه دانشجویی علیرضا آصفی می باشد در جلسه مطرح و با انجام اصلاحات تصویب شد.

·         پروپوزال مربوط به طرح تحقیقاتی دکتر  امین حسنوند با عنوان " بررسی وضعیت نگرش و عملکرد اساتید گروه علوم پایه و بالینی دانشگاه علوم پزشکی لرستان در رابطه با محصولات پروبیوتیکی و موانع مصرف آن " که موضوع پایان نامه دانشجویی مهدی ملکی می باشد در جلسه مطرح و با انجام اصلاحات تصویب شد.

پروپوزال مربوط به طرح تحقیقاتی دکتر  بابک عبدالکریمی با عنوان " بررسی میزان هدر رفت پک سل در بخش انکولوژی بیمارستان شهید مدنی و بخش تالاسمی بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد در سال 1402: مطالعه مقطعی " که موضوع پایان نامه دانشجویی محمد نوبخت می باشد در جلسه مطرح و با انجام اصلاحات تصویب شد.
  • گروه خبری : اخبار پژوهشی
  • کد خبر : 2381
کلمات کلیدی
مهندس کوگانی
خبرنگار

مهندس کوگانی

تصاویر

سوالات متداول

آدرس سالن آزمون الکترونیکی دانشکده پزشکی کجاست؟

طبقه زیرزمین- راهروی سمت بوفه- انتهای راهرو- سالن آزمون الکترونیکی دانشکده پزشکی

آدرس سامانه آزمون الکترونیکی دانشکده پزشکی چیست؟

آدرس URL سامانه Exam.lums.ac.ir  می باشد

آدرس IP نیز 192.168.32.20 می باشد

ضمنا عزیزانی که از وای فای دانشگاه (pardis) استفاده میکنند حتما داده گوشی خود را خاموش کرده و تنها با وای فای وارد شوند و آدرس سامانه را بصورت دستی در نوار مرورگر خود بزنند.

نحوه ورود به سامانه آزمون الکترونیکی چگونه می باشد؟

جهت شرکت در آزمون پیش رو بعد از ورود به سامانه آزمون الکترونیکی «نام کاربری» و «رمز عبور» خود را وارد کرده و سپس کد امنیتی نمایش داده شده را بنویسید و «ورود به آزمون» را بزنید.

چگونه از نتایج آزمونهای برگزار شده در سامانه آزمون الکترونیکی باخبر بشیم؟

جهت نمایش نمره بعد از ورود به سامانه آزمون الکترونیکی «نام کاربری» و «رمز عبور» خود را وارد کرده و سپس کد امنیتی نمایش داده شده را بنویسید و «ورود به پنل کاربری» را بزنید.

offer
انتقادات
و
پیشنهادات