تخصص بیماریهای داخلی ٬ رشته تخصصی بالینی است که فارغ التحصیلان آن دانش ٬ نگرش و مهارت لازم برای پیشگیری٬ ارزیابی تشخیصی ومراقبت های درمانی و پیگیری بیماری های داخلی را طی دوره طی دوره آموزشی کسب می نمایند .همچنین قادر خواهند بود در نظام ارایه خدمات سلامت نقش کلیدی خود را در آموزش ٬ درمان و پژوهش های مرتبط و ارایه خدمات مدیریتی در سیستم ارجاع سلامت ایفا نمایند.

آموزش تخصصی طب داخلی به عنوان یکی از قدیمی ترین رشته های تخصصی ٬ بیش از یک قرن است که دردنیا راه اندازی شده است.

برای دستیابی به تخصص داخلی، پزشک باید پس از طی دوره ی هفت ساله ی پزشکی عمومی، در آزمون سالانه ی دستیاری که در سراسر کشور برگزار میشود شرکت کرده و پس از کسب امتیاز لازم وارد دوره دستیاری شود و بعد از گذراندن دوره ی چهار ساله به عنوان یک متخصص بیماریهای داخلی بالغین شروع به کار کند.

گروه بیماری های داخلی شامل بخش های فوق تخصصی گوارش، ریه، کلیه، خون و سرطان، غدد، روماتولوژی و داخلی جنرال می باشد.

در این دانشگاه اولین دوره پذیرش دستیار رشته بیماری های د اخلی از مهرماه ۱۳۹۰ بوده است.اکنون 20 دستیار داخلی (سال اول (9 نفر) ، سال دوم (4نفر) ، سال سوم (2 نفر) ،سال چهارم (5 نفر)) در این دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند.

سوالات متداول

آدرس سالن آزمون الکترونیکی دانشکده پزشکی کجاست؟

طبقه زیرزمین- راهروی سمت بوفه- انتهای راهرو- سالن آزمون الکترونیکی دانشکده پزشکی

آدرس سامانه آزمون الکترونیکی دانشکده پزشکی چیست؟

آدرس URL سامانه Exam.lums.ac.ir  می باشد

آدرس IP نیز 192.168.32.20 می باشد

ضمنا عزیزانی که از وای فای دانشگاه (pardis) استفاده میکنند حتما داده گوشی خود را خاموش کرده و تنها با وای فای وارد شوند و آدرس سامانه را بصورت دستی در نوار مرورگر خود بزنند.

نحوه ورود به سامانه آزمون الکترونیکی چگونه می باشد؟

جهت شرکت در آزمون پیش رو بعد از ورود به سامانه آزمون الکترونیکی «نام کاربری» و «رمز عبور» خود را وارد کرده و سپس کد امنیتی نمایش داده شده را بنویسید و «ورود به آزمون» را بزنید.

چگونه از نتایج آزمونهای برگزار شده در سامانه آزمون الکترونیکی باخبر بشیم؟

جهت نمایش نمره بعد از ورود به سامانه آزمون الکترونیکی «نام کاربری» و «رمز عبور» خود را وارد کرده و سپس کد امنیتی نمایش داده شده را بنویسید و «ورود به پنل کاربری» را بزنید.

offer
انتقادات
و
پیشنهادات