• 1403/03/09 - 11:33
  • - تعداد بازدید: 39
  • - تعداد بازدیدکننده: 37
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

برگزاری هشتمین جلسه شورای پژوهشی دانشکده

در هشتمین جلسه شورای پژوهشی سال 1403 دانشکده پزشکی مورخ ششم خرداد به بحث و بررسی 6 پروپوزال دانشجویان رشته پزشکی با حضور دکتر علی بختیاری، دکتر مریم هرمزی، دکتر ناصر پژوهی، دکتر علی رشیدیان، دکتر جعفر رضاییان، دکتر غلامرضا گودرزی، دکتر مهدی بیرجندی، دکتر فرانک رضایی،دکتر لیلا زارعی، دکتر علی شیخیان، دکتر حامداسمعیل لشگریان، در سالن جلسات دانشکده پزشکی به شرح ذیل پرداخته شد:
 
پروپوزال مربوط به طرح تحقیقاتی دکتر  حمیدرضا شرکت العباسیه با عنوان " بررسی اپیدمیولوژیک اوتیت میانی حاد در کودکان بستری شده در بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد در سال های 1401 و 1402" که موضوع پایان نامه دانشجویی نسا عالی پور می باشد در جلسه مطرح و با انجام اصلاحات تصویب شد.
 
پروپوزال مربوط به طرح تحقیقاتی دکتر  نصراله مرادی فر با عنوان " بررسی فراوانی ریسک فاکتور های traditional در بیمارانstemi مراجعه کننده به بیمارستان شهید مدنی در سال 1401 و 1402" که موضوع پایان نامه دانشجویی حامد کربعلی می باشد در جلسه مطرح و با انجام اصلاحات تصویب شد.
 
پروپوزال مربوط به طرح تحقیقاتی دکتر  نصراله مرادی فر با عنوان " بررسی فراوانی انفاکتوس میوکارد به علت های غیر انسدادی و عوامل موثر بر آن در بیماران مبتلا به انفارکتوس میوکارد مراجعه کننده به بیمارستان شهید مدنی خرم آباد در سال 1402" که موضوع پایان نامه دانشجویی ساره بختیاری می باشد در جلسه مطرح و با انجام اصلاحات تصویب شد.
 
پروپوزال مربوط به طرح تحقیقاتی دکتر  صالح آزادبخت با عنوان " بررسی ارتباط بین یافته‌های آندوسکوپی با سوزش پشت جناغ سینه در بیماران مراجعه‌کننده به کلینیک فوق‌تخصصی گوارش خرم‌آباد طی سال‌های 1397-1402" که موضوع پایان نامه دانشجویی صالحه آزادبخت می باشد در جلسه مطرح و با انجام اصلاحات تصویب شد.
 
پروپوزال مربوط به طرح تحقیقاتی دکتر  سمیه محمدی پور با عنوان " بررسی ارتباط مکونیومی بودن مایع امنیوتیک و اتونی بعد زایمان" که موضوع پایان نامه دانشجویی مریم چمن گرد می باشد در جلسه مطرح و با انجام اصلاحات تصویب شد.
 
پروپوزال مربوط به طرح تحقیقاتی دکتر  تبسم زواری با عنوان " بررسی الگوی مقاومت آنتی بیوتیکی باکتری های جدا شده از نمونه های کشت خون مثبت در بیماران بستری در بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد طی سال های 1402-1400" که موضوع پایان نامه دانشجویی سیده زهرا موسوی می باشد در جلسه مطرح و با انجام اصلاحات تصویب شد.

 

  • گروه خبری : اخبار,اخبار دانشکده
  • کد خبر : 2459
کلمات کلیدی
مهندس کوگانی
خبرنگار

مهندس کوگانی

سوالات متداول

آدرس سالن آزمون الکترونیکی دانشکده پزشکی کجاست؟

طبقه زیرزمین- راهروی سمت بوفه- انتهای راهرو- سالن آزمون الکترونیکی دانشکده پزشکی

آدرس سامانه آزمون الکترونیکی دانشکده پزشکی چیست؟

آدرس URL سامانه Exam.lums.ac.ir  می باشد

آدرس IP نیز 192.168.32.20 می باشد

ضمنا عزیزانی که از وای فای دانشگاه (pardis) استفاده میکنند حتما داده گوشی خود را خاموش کرده و تنها با وای فای وارد شوند و آدرس سامانه را بصورت دستی در نوار مرورگر خود بزنند.

نحوه ورود به سامانه آزمون الکترونیکی چگونه می باشد؟

جهت شرکت در آزمون پیش رو بعد از ورود به سامانه آزمون الکترونیکی «نام کاربری» و «رمز عبور» خود را وارد کرده و سپس کد امنیتی نمایش داده شده را بنویسید و «ورود به آزمون» را بزنید.

چگونه از نتایج آزمونهای برگزار شده در سامانه آزمون الکترونیکی باخبر بشیم؟

جهت نمایش نمره بعد از ورود به سامانه آزمون الکترونیکی «نام کاربری» و «رمز عبور» خود را وارد کرده و سپس کد امنیتی نمایش داده شده را بنویسید و «ورود به پنل کاربری» را بزنید.

offer
انتقادات
و
پیشنهادات